Psychomotorický systém Dr. Nieka Brouwa

Vydajte sa na cestu zo známeho do neznámeho:  POZNAJTE, KTO STE a ČO JE VAŠE

Je krásne vedieť, kto som, aké je moje poslanie a kde pre jeho naplnenie vziať podporu a energiu. Cez jednoduché telesné cvičenia znovu objavíte svoju prapôvodnú energiu – zdroj s ktorým ste sa narodili. To prináša úľavu, pocit sily a energie, istotu, že všetko je v poriadku… už nemusíte hrať žiadne role, aby ste sa zapáčili okoliu. Ste jedineční, slobodní a to je jediný stav, v ktorom sa môžete naplno prejaviť, žiariť a spokojne plynúť… Práve o tom je “Psychomotorický systém troch tiel podľa Dr. Nieka Brouwa”.

Výchovou nám bola zobratá príležitosť zažiť a rozvíjať svoje vlastné pocity. namiesto toho sme prijali množstvo podvedomých reakčných vzorcov, ktoré obmedzujú našu prirodzenosť.

Keď znovu začneme pozorovať sami seba bez predsudkov, môžeme sa naučiť rozlišovať to, čo je nám vlastné a čo sme získali zvonku.

Toto uvedomenie nám poskytne pocit slobody a možnosť slobodne si voliť, čo si myslieť a ako konať. Cieľomcvičenia je uvedomovanie si prekážok, ktoré bránia nášmu vnútornému prebudeniu a získanie vlastných zkúseností vyladenia fyzického tela, ako hudobného nástroja nášho života.majka-cvicenie

Pridaj komentár

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená.