Spoznaj kvality panvového dna

„Precvič jeho 3 vrstvy – daj mu pozornosť, bezpečie a slobodu“

 

Jedinečný výlet do panvového dna: Ako vyzerá? Čo všetko v ňom mám uložené? Aký s ním mám vzťah? Ako sa v ňom cítim? Aký mám kontakt s jeho energiou? Ako vlastne pracuje? Je stiahnuté, poklesnuté alebo prirodzene pružné?  Ako ho podporujem? Ako ono podporuje mňa? A veľa iného, známeho i neznámeho.
Dno našej panvy je živý svalový kvet s tromi radmi okvetných lupienkov. Je to miesto našej prirodzenej sily a emocionálny barometer. Rovnako ako o kvet, potrebujeme sa postarať, aby nám kvitol, voňal a neuvädol skôr, ako by sme si priali . A práve preto ho na workshope budeme spoznávať v troch rovinách – telesnej, emocionálnej i energetickej. Naučíte sa jednoduché cvičenia na jeho uvoľnenie i aktiváciu.

Čo nás čaká?
Uvedomíme si fyzickú rovinu svojho panvového dna, anatómiu, funkcie a jeho význam v našom tele.
Naučíme sa precvičiť jeho 3 vrstvy jednotlivo a tiež vyladiť ich spolu do malej intímnej symfónie.
 Spoznáme svoj dych, ako ho ovplyvňuje svet emócii a ako spolupracuje krk, bránica a panvové dno. Odhalíme svoje obranné reakčné vzorce a oslobodíme panvu bioenergetickými cvičeniami tak, aby v rytme dychu naša panva kvitla.
Premostíme sa do sveta energie a spoznáme tantrickú PC pumpu či ovariálne dýchanie na prečistenie vaječníkov.
Na záver porozprávam o 3 typoch močovej inkontinencie a prečo nám škodí posilňovanie panvového dna prerušovaním močenia.
Spoločne si zosumarizujeme zásady cvičenia a čo naše panvové dno podporuje…

Aké sú účinky cvičenia?

  • Radosť zo života a svojej jedinečnosti
  • Zodvihnutie panvového dna pri poklese
  • Uvoľnenie a zlepšenie pružnosti panvového dna pri jeho kŕči
  • Zlepšenie stavu pri úniku moču
  • Zlepšenie hormonálneho profilu
  • Zlepšenie sexuálneho života
  • Ústup menštruačných bolestí a bolestí krížov

Základom pre cvičenia sú moje skúsenosti s Maya Abdominal Therapy, Školou panvového dna – Metódou 3×3 podľa Renáty Sahani, Kraniosakrálnou a Viscerálnou terapiou, Somatoemocionálnym zharmonizovaním podľa rôznych prístupov.

Jednotlivé cvičenia si zažijeme na troch na seba nadväzujúcich stretnutiach v utorky  14.5., 28.5. a 11.6. 17:30-20:00 hod.  v priestoroch Fit centrum Častá (info na Fb)

Príspevok za zdieľanie skúseností je 25 Euro za jedno cvičenie alebo 65 pri platbe všetkých troch cvičení naraz.

Info: Mária Turiničová, turinicovamajka@gmail.com, +421 907 773738  www.qualia-via.sk  alebo Veronika Vörösová,  veroni.vorosova@gmail.com

Prihláška:[contact-form-7 404 "Nenájdené"]