Spoznaj kvality panvového dna

„Precvič jeho 3 vrstvy – daj mu pozornosť, bezpečie a slobodu“
Praktický čas spoznávania prirodzenosti svojej panvy určený nielen ženám ale aj mužom

 

Jedinečný výlet do panvy a panvového dna: Ako vyzerá? Čo všetko mám v panve uložené? Aký s ňou mám vzťah? Ako sa v nej cítim? Aký mám kontakt s jej energiou? Ako vlastne pracuje? Je moje panvové dno stiahnuté, poklesnuté alebo prirodzene pružné?  Ako ho podporujem? Ako ono podporuje mňa? A veľa iného, známeho i neznámeho.

Dno našej panvy je živý súbor svalov, s tromi vzájomne prepojenými vrstvami. Je to miesto našej prirodzenej sily. Na worshope ho budete spoznávať v troch rovinách – telesnej, emocionálnej i energetickej. Naučíte sa jednoduché cvičenia na jeho uvoľnenie i aktiváciu.

Čo vás čaká?

 • Uvedomíte si fyzickú rovinu svojho panvového dna, anatómiu, funkcie a jeho význam v našom tele.
 • Naučíte sa precvičiť jeho 3 vrstvy jednotlivo a tiež vyladiť ich spolu do malej intímnej symfónie.
 • Dozviete sa ako rozdiely v pohlavných orgánoch muža a ženy ovplyvňujú spôsob myslenia.
 • Spoznáte svoj dych, ako ho ovplyvňuje svet emócii a ako spolupracuje krk, bránica a panvové dno. Odhalíte svoje obranné reakčné vzorce a oslobodíte panvu bioenergetickými cvičeniami.
 • V energetickej rovine spoznáte tantrickú PC pumpu a čo panvové dno podporuje.
 • Na záver porozprávam o 3 typoch močovej inkontinencie a prečo nám škodí posilňovanie panvového dna prerušovaním močenia.
 • Spoločne si zosumarizujeme zásady cvičenia a čo naše panvové dno podporuje.

Aké sú účinky cvičenia?

 • Radosť zo života a svojej jedinečnosti
 • Uvoľnenie a zlepšenie pružnosti panvového dna
 • Zlepšenie hormonálneho profilu
 • Zlepšenie sexuálneho života
 • Zlepšenie stavu pri úniku moču
 • Ústup menštruačných bolestí a bolestí krížov

Základom pre cvičenia sú moje skúsenosti s Maya Abdominal Therapy, Školou panvového dna – Metódou 3×3 podľa Renáty Sahani, Somatoemocionálnym zharmonizovaním podľa rôznych prístupov.

Skúsenosti účastníkov:
Uvedomil som si múdrosť vlastného tela a pocit sily. Super. Dík.  – Pavel, 29

Zažil som, aké je to chodiť vedome. Zistil som, že kroky nevychádzajú z nôh, ale z pohybov v panve. V neposlednom rade som sa naučil trénovať svaly panvového dna s každým vedomým dychom, ktorých mám každým dňom čoraz viac.    – Jaromír, 38

Uvedomil som si svoje panvové dno, z čoho sa skladá a aký význam má pre môj život, nielen čo sa týka anatómie. Pri jednoduchých cvičeniach sa mi podarilo precítiť a uvoľniť vnútro mojej panvy, ktorú som mal už dlho napätú. Vďaka tomu som pochopil, aký som stuhnutý v tejto časti tela. Ďakujem Majke, že som sa mohol viac krát zúčastniť, lepšie sa ukotviť vo svojom základe a cítiť svoju silu.   – Ľuboš, 35

Ďakujem za naozaj obohacujúci workshop po teoretickej aj praktickej stránke. Dozvedela som sa mnoho pre mňa nových informácií a zároveň bolo úžasné, že som si všetko mohla aj zažiť a cítiť v mojom tele. Vďaka Majkinmu vedeniu a super názorným pomôckam som si jednotlivé cviky ľahko zapamätala aj osvojila. Cítim sa viac spojená sama so sebou a vnímam, že vďaka pozornosti, ktorú dávam svojmu panvovému dnu sa mení aj niečo v mojom živote. Určite odporúčam ženám v každom veku 🙂   – Jarmila, 37

Miesta konania:

Dolné Orešany   04.02.2024  09:00 – 13:00
Dolné Orešany 451

Príspevok za zdieľanie skúseností je 75€ / 1950 Kč. Pre opakujúcich je 50€ / 1300 Kč.

Info a Prihásenie: Mária Turiničová, turinicovamajka@gmail.com, +421 907 773738  www.qualia-via.sk